Російські ЗМІ розповіли про кар'єру і погляди головного ідеолога війни в Україні

Російські ЗМІ розповіли про кар'єру і погляди головного ідеолога початку збройної агресії Росії проти України, начальника Генерального штабу Збройних сил РФ Валерія Герасимова

Про це пише видання Слон.ру, передає depo.ua.

За даними видання до призначення головою Генштабу Герасимов чотири роки командував парадом Перемоги на Червоній площі.

У 1973 році Герасимов закінчив Казанське суворовське військове училище, також пройшов навчання в Казанському вищому танковому командному училищі імені Президії Верховної Ради Татарської АРСР, Військовій академії бронетанкових військ імені Р. Я. Малиновського і, нарешті, Військовій академії Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації. У 2005 році він став генерал-полковником. З 26 квітня 2012 Герасимов є командувачем військами Центрального військового округу.

Видання зазначає, що "весільний" генерал виступав проти розгортання системи ПРО в Європі, стверджуючи, що це становить загрозу ядерному потенціалу Росії.

"Герасимов стверджував, що "якщо й існує реальний ракетонебезпечний напрямок, то це насамперед південний напрямок, де окремі держави намагаються придбати, а деякі вже придбали відповідні технології". Які саме країни маються на увазі Герасимов не уточнив, заявивши, що Генштаб навмисно не бажає називати певні країни, призначаючи, таким чином, "поганих хлопців", - зазначає видання.

Герасимов також займався впровадження цифрових технологій і створенням об'єднаних систем ППО з країнами СНД.

Однак фігура Герасимова залишається таємничою навіть у середовищі Міноборони Росії.

Нагадаємо, головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що головним ідеологом початку збройної агресії проти України в Росії є начальник Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації Валерій Герасимов.