Російські ЗМІ розповіли про кар'єру і погляди головного ідеолога війни в Україні

Російські ЗМІ розповіли про кар'єру і погляди головного ідеолога початку збройної агресії Росії проти України, начальника Генерального штабу Збройних сил РФ Валерія Герасимова
Depo.Влада
5 серпня 2015 12:57
ФОТО: depo.ua

Про це пише видання Слон.ру, передає depo.ua.

За даними видання до призначення головою Генштабу Герасимов чотири роки командував парадом Перемоги на Червоній площі.

У 1973 році Герасимов закінчив Казанське суворовське військове училище, також пройшов навчання в Казанському вищому танковому командному училищі імені Президії Верховної Ради Татарської АРСР, Військовій академії бронетанкових військ імені Р. Я. Малиновського і, нарешті, Військовій академії Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації. У 2005 році він став генерал-полковником. З 26 квітня 2012 Герасимов є командувачем військами Центрального військового округу.

Видання зазначає, що "весільний" генерал виступав проти розгортання системи ПРО в Європі, стверджуючи, що це становить загрозу ядерному потенціалу Росії.

"Герасимов стверджував, що "якщо й існує реальний ракетонебезпечний напрямок, то це насамперед південний напрямок, де окремі держави намагаються придбати, а деякі вже придбали відповідні технології". Які саме країни маються на увазі Герасимов не уточнив, заявивши, що Генштаб навмисно не бажає називати певні країни, призначаючи, таким чином, "поганих хлопців", - зазначає видання.

Герасимов також займався впровадження цифрових технологій і створенням об'єднаних систем ППО з країнами СНД.

Однак фігура Герасимова залишається таємничою навіть у середовищі Міноборони Росії.

Нагадаємо, головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що головним ідеологом початку збройної агресії проти України в Росії є начальник Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації Валерій Герасимов.