Російські ЗМІ натякають, що Порошенко і Яценюк втікли з Києва від Яроша

Під час проведення в Києві 21 липня "Правим Сектором" всеукраїнського віче під назвою "Геть владу зрадників!" президент Петро Порошенко і прем'єр-міністр Арсеній Яценюк вирішили бути за межами столиці
Depo.Влада
22 липня 2015 08:27
ФОТО: depo.ua

"І президент Порошенко, і прем'єр Яценюк визнали за благо у вівторок перебувати подалі від Києва", - пише російське урядове видання "Российская газета", передає depo.ua.

Відзначається, що Порошенко «без попередження» відправився в робочу поїздку по Миколаївській області, а Яценюк полетів до Дніпропетровська, де планував проінспектувати електронну систему подачі заявок на одруження в районному РАГСі.

"Можливо, прогресом у справах матримоніальних Яценюк зацікавився після коментаря Яроша з приводу віче, в якому той прямо сказав, що "національна революція не завершена", а президента і прем'єра назвав "старою командою, нездатною до системних реформ, що видно по їх діяльності" , - пише засноване урядом Росії видання.

Відзначається, що "від справжньої і масштабної" ночі довгих ножів "Яроша оберігає страх Порошенко не тільки перед випущеним на майдані демоном нацизму, а й перед власним падаючим рейтингом".

Нагадаємо, "Правий сектор" ініціює всеукраїнський референдум з питань недовіри до влади, легалізації ДУК ПС, введення військового стану та інших.

Читайте також: "Професійний революціонер" Ярош рухається в бік Дурнєва