Російські ГРУшники розповіли ОБСЄ про свою військову місію в Україні

Затримані на сході України бійці 3-ї окремої бригади спецпризначення ГРУ Генштабу ЗС РФ підтвердили представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, що є діючими військовослужбовцями
Depo.Влада
21 травня 2015 17:41
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у звіті моніторингової місії ОБСЄ в Україні за 20 травня, опублікованій сьогодні на сайті організації, передає depo.ua.

"Обидві особи стверджували, що вони є членами підрозділу збройних сил Російської Федерації. Вони стверджували, що виконували рекогносцировку. Вони були озброєні, однак не мали наказу атакувати. Обидва потрапили під вогонь, отримали поранення та були затримані 16 травня 2015 року на лінії зіткнення під Щастям. Один з них сказав, що отримав наказ від свого військового підрозділу виїхати в Україну. Він мав здійснити ротацію через три місяці», - йдеться у доповіді ОБСЄ.

Крім того, військові повідомили, що обидва були "з місіями" в Україні раніше.

"Обидва сказали, що їм надали українського адвоката, який відвідав їх сьогодні", - додали ОБСЄ.

Спостерігачі наголошують, що вони відвідали затриманих росіян у військовому шпиталі в Києві, у них була можливість поспілкуватися з російськими військовими без присутності української сторони.

Нагадаємо, що 16 травня біля міста Щастя на Луганщині сили АТО взяли у полон у Щасті двох російських військовослужбовців - Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва. 18 травня, голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що затримані російські спецназівці будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за участь у терористичній організації Зараз їм висунуто підозру в тероризмі. Також встановлено, що бригада затриманих воювала в Чечні та Косово.

Мітки: ГРУшники