Росія вимагає, щоб Київ домовився з бойовиками про вибори й "особливий статус", – Гризлов

Російська Федерація наполягатиме під час Мінських переговорів на ухваленні в Україні закону про вибори на окупованих територіях Донбасу, змінах до Конституції з врахуванням "особливого статусу" цих територій і прямих переговорах з бойовиками
Depo.Влада
18 січня 2016 10:59
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв’ю газеті "КоммерсантЪ" заявив представник Росії у Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Сході України Борис Гризлов, передає depo.ua.

"Зараз одне з важливих питань в рамках роботи контактної групи і політичної підгрупи - це закон про вибори (на території "ДНР" і "ЛНР", - ред.). І крім того, необхідно, щоб була реалізована одна з домовленостей засідання 13 січня про обмін військовополоненими", - сказав він.

Росія наполягає, що сторін переговорів лише дві – Київ і сепаратисти Донбасу.

"Питання визначення конкретних термінів виконання пунктів комплексу заходів може отримати підтримку у контактної групи. Однак важливо пам'ятати, що Україна досі не погодила з Донбасом і не прийняла поправки до Конституції і поправки в закон про особливий статус, без яких неможливо буде повною мірою реалізовувати решту пакету Мінських угод", - сказав Гризлов.

Нагадаємо, що, за словами президента України Петра Порошенка, "єдине, чого зараз вимагають Мінські домовленості, – це нова" дорожня карта ", нові дати, коли сторони беруть на себе зобов'язання імплементувати всі без винятку пункти Мінських угод до конкретної дати і у відповідній послідовності".

Важливо, що серед основних Мінських домовленостей також передача під контроль Києва всієї ділянки кордону з Росію, захопленої бойовиками.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад