Росія проігнорувала обговорення "кримської" резолюції ОБСЄ

Російська делегація Парламентської асамблеї ОБСЄ відмовилася від обговорення поправок до резолюції по Криму, запропонованої Україною
Depo.Влада
3 липня 2016 23:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив глава делегації Росії в асамблеї Микола Ковальов, передає depo.ua з посиланням на РИА Новости.

"В основному там йшлося про "тортури", але жодного факту не наводилося. Тобто це все якісь пропагандистські гасла: "систематично порушуються права людини", "ситуація погіршується", "треба негайно вживати заходів і карати Росію". З такою постановкою ми, звісно, не згодні", - пояснив він.

За його словами, документ виправленню не підлягає.

"Ми виступили, заявили про те, що документ абсолютно необ'єктивний, тенденційний, носить яскраво виражений антиросійський характер, у зв'язку з чим правці він не підлягає", - сказав Ковальов.

Він також додав, що позицію російської сторони підтримала французька делегація.
"До речі, в (проекті) резолюції згадувалося, що (Крим) не допускаються спостерігачі... Нічого подібного, сказали ми, будь ласка, приїжджайте. А у виступі французів було один до одного: перш ніж ухвалювати цю резолюцію, потрібно з'їздити на місце, подивитися, зробити висновки і після цього його приймати", - повідомив він.

Тим не менш, резолюцію ПА будуть розглядати.

"З такою постановкою питання ми погодилися. Але, враховуючи антиросійський настрій комітету в цілому, резолюція була прийнята до розгляду на пленарному засіданні, що і буде зроблено завтра", - додав Ковальов.

Нагадаємо, проект резолюції, яку внесла Україна - "про порушення прав людини та основних свобод в Криму, порушення прав кримсько-татарського населення" був розглянутий у неділю, 3 липня, на постійному комітеті ПА ОБСЄ. Сесія ПА ОБСЄ проходить в Тбілісі з 1 по 5 липня.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада