Росія має бути покарана за злочини проти кримських татар, - Порошенко

Росія має понести відповідальність за всі злочини, скоєні нею на окупованому півострові та проти кримськотатарського народу

Depo.Влада
23 листопада 2017 18:42
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент Петро Порошенко журналістам після зустрічі з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском, передає Depo.ua.

"Ми не збираємося з цим миритися. Росія має нести відповідальність за ці жахливі кроки", - наголосив глава Української держави.

Петро Порошенко зазначив, що поінформував Дональда Туска про події, які відбувалися сьогодні на півострові – чергові обшуки у кримськотатарських активістів та їх затримання. А також, про смерть однієї з почесних активісток кримських татар – ветерана кримськотатарського національного руху 82-ї річної Ваджіє Кашка, яка загинула під час цих подій.

"Я поінформував про жахливі події, які сьогодні відбулися в Криму, коли під час обшуків, тиску і затримання кримськотатарських активістів активістка, яка має дуже важливу історію захисту інтересів кримськотатарського народу, під час затримання померла", - сказав президент.

Глава держави переконаний, що єдиним способом захистити і звільнити кримськотатарських патріотів від знущань окупантів буде повернення Криму до складу України. "Хочу наголосити, що єдиною формою захисту кримськотатарського народу є звільнення Криму від окупації", - резюмував Петро Порошенко.

Нагадаємо, що у Криму під час затримання силовиками окупаційної влади померла ветеран національного руху, 82-річна Веджіє-апте Кашка.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада