Росія готує нові кібероперації проти України, - розвідка США

Росія проводитиме більш руйнівні кібероперації протягом цього року, і дуже ймовірно використає нові інструменти проти України

На це вказує письмова доповідь директора національної розвідки США Дена Коутса, передає Depo.ua з посиланням на Голос Америки.

"Ми очікуємо, що Росія проводитиме зухваліші та більш руйнівні кібероперації протягом цього року, і дуже ймовірно використає нові інструменти проти України", - відзначається в тексті доповіді.

Американська розвідка, як вказує документ, вважає, що від Росії варто чекати нової небезпеки у сферах, де вона вже здійснює кіберзаходи проти України.

Такими документ називає: зрив роботи української енергосистеми, викрадення та подальше поширення конфіденційної інформації, DDOS атаки та заходи під прикриттям у кіберпросторі.

"Цього року російська розвідка та служби безпеки і надалі будуть атакувати критичну інфраструктуру США та їх союзників, та намагатимуться отримати закриту інформацію про політику США з комп'ютерних мереж США та НАТО", - також зазначається у доповіді.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна