ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Росія дістає "заяложену карту": Порошенко розповів, як нардепи вибили "козир із рук Путіна"

Президент Петро Порошенко повідомив, що неприємною несподіванкою для Кремля став факт подовження українським парламентом закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей

Depo.Влада
20 вересня 2018 11:02
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час щорічного послання щодо внутрішнього та зовнішнього становища України у Верховній Раді, передає Depo.ua.

"Своїм відповідальним голосуванням саме ви, шановні народні депутати, вибили козир із рук Путіна… Росіянам тоді довелося істотно корегувати свою тактику. Тепер вони знову дістали ту "заяложену карту", – зауважив Порошенко.

Він наголосив, що "до числа зовнішніх ризиків, які ускладнюють наше становище належить також сплеск лівого та правого популізму, зростання євроскептичних настроїв, недемократичні тенденції в деяких сусідніх країнах. Гібридна атака Росії на США, на Євросоюз, на Україну".

"Неприємний осад залишається. Але надзвичайно важливо, що санкції проти Москви тепер пов'язані не лише з Україною. Це означає, що приходить абсолютно тверезе розуміння того, що Росія – це не лише наша проблема. Вона є загрозою для всього цивілізованого світу. Ми будемо послідовно протидіяти спробам послабити санкційний тиск на Росію", – сказав президент.

Він також пояснив, що "тактичне завдання Кремля – зняття санкцій у січні наступного року під приводом нібито невиконання Україною Мінських домовленостей.

"Цей сценарій, думаю, маємо зруйнувати. Майже переконаний, що зняття ми не допустимо… Однак ризик пом'якшення – є", – додав Порошенко.

Він підкреслив, що "глибоко помиляється той, хто думає, ніби російська агресія забезпечує нам автоматичну підтримку на Заході".

"За підтримку треба боротися щодня. І за ці роки нам вдалося не просто створити і зберегти потужну трансатлантичну коаліцію на підтримку України, а й значно розширити її", – підсумував Порошенко.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада