Родина Юрія Бойка має під Києвом маєток на кількох гектарах

На дружину голови фракції "Опозиційного Блока" Юрія Бойка записано 2,65 га землі у селі Вишеньки під Києвом
Depo.Влада
16 лютого 2016 11:40
ФОТО: depo.ua

Про це стало відомо з Публічної кадастрової карти, повідомляє depo.ua з посиланням на Наші гроші.

Як вказано у кадастрі, Віра Бойко має у приватній власності п’ять земельних ділянок загальною площею 1,50 га.

Родина Юрія Бойка має під Києвом маєток на кількох гектарах - фото 1

Крім того, ще одна ділянка на 1,15 га вздовж берега Дніпра перебуває у неї в оренді. Згідно з даними Публічної кадастрової карти, орендована ділянка має призначення "сінокосіння й випасання худоби".

На самого ж голову фракції "Опоблоку" записано ще 0,06 га землі.

На цих ділянках розташований житловий будинок з власним озером та додатковими будівлями. Прое у Реєстрі нерухомості відсутня інформація про власників будинку.

За даними кадастрової мапи, зазначені вище земельні ділянки розташовані в межах 7,96 га, на які свого часу була оформлена оренда у ТОВ "Ексімгруп Лімітед". За інформацією програми "Знак оклику", компанія отримала землю у 2001 році від Гнідинської сільської ради. В межах прибережної зони нібито мали облаштувати колективні сади, однак натомість на території дачного кооперативу почалася забудова приватними будинками, вихід до Дніпра для місцевих мешканців перекрили.

На момент землевідводу співвласником "Ексімгрупа" був Тарас Довгий – дядько екс-секретаря Київради, а нині народного депутата Олеся Довгого.

За даними Реєстру нерухомого майна Віра Бойко також має маєток в селі Іванковичі Київської обл. загальною площею 445 кв м (житлова – 177 кв м).

Згідно з даними декларації за 2014 рік, дохід Юрія Бойко склав 161 тис грн., родини 8,51 млн грн. Зокрема члени родини отримали перерахування з Росії на суму 809 тис грн.
Щодо нерухомості, Юрій Бойко володіє двома земельними ділянками розміром 0,19 га і 0,06 га, житловим будинком на 30 кв м, квартирою на 113 кв м та гаражем на 20 кв м. Члени родини Юрія Бойка мають земельні ділянки 1,72 і 2,15 га, будинок розміром 445 кв м, квартири 226 і 220 кв м та гаражі 19 і 15 кв м.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада