Робота Мінагрополітики паралізована через перевірки АП, - радник міністра

Перевірка з Адміністрації Президента фактично паралізувала роботу Міністерства аграрної політики і продовольства
Depo.Влада
1 жовтня 2015 18:20
ФОТО: depo.ua

Про це економічний експерт, волонтер, позаштатний радник міністра Олексій Зубрицький написав на сторінці у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

Він зазначив, що перевіряючі діють "по принципам і методам часів Януковича" запитують застарілу і неактуальну інформацію, наприклад - про виконання президентських указів 2-3-річної давності.

"Всі сили кинуті на копіювання масиву різного роду документів, починаючи з 2013 року (!!!) для комісії з АП. Невже Адміністрація вирішила перевірити, як екс-міністр Присяжнюк виконував Укази Януковича? Або як ще один екс-Швайка" наколядував "на Харлей?", - обурився Олексій Зубрицький, додавши, що глава комісії Андрій Девко направляє міністерству запити буквально по кожному напрямку діяльності об'ємом 8 сторінок.

При цьому радник міністра нагадав, що з 2014 року Україна - парламентсько-президентська республіка, а функції контролю за роботою міністерств покладені на Кабмін, що обирається Верховною Радою.

"А чиновник, згідно Конституції, може робити не те, що йому хочеться і не заборонено законом, а те, що йому цим законом поставлено в обов'язки. Хоча якщо подивитися, що саме комісію цікавить, деякі моменти прояснюються ... Держмайно, оренда, договори - все найцікавіше. При будь-якій владі", - підсумував Олексій Зубрицький.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua