Рівненська облрада просить Порошенка повторно зробити Бандеру Героєм України

Рівненська облрада звернулася до президента Петра Порошенка з проханням повторно присвоїти провідникові ОУН Степанові Бандері звання Героя України
Depo.Влада
8 вересня 2016 18:48
ФОТО: depo.ua

За звернення проголосували 53 депутати. Не взяли участь у голосуванні 7 депутатів. Усього до Рівненської облради обрано 64 депутати, передає depo.ua з посиланням на ВСЕ.

Автором цього проекту рішень став заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.

Враховуючи неправомірну постанову Донецького окружного адміністративного суду та з метою відновлення історичної справедливості Рівненська обласна рада звернулась до президента України з проханням повторно відзначити найвищою державною нагородою Степана Бандеру.

Відповідне подання депутати зобов’язали зробити Рівненську обласну державну адміністрацію.

"Українці зобов’язані пам’ятати героїв своєї нації. Нині у час збройної агресії Московії приклад незламності духу під час боротьби за національну ідею, виявлені героїзм та самопожертву в боротьбі за незалежну Українську державу, котрі дав нам наш провідник, повинні вказувати нам шлях у процесі становлення нації та державотворення. Тому ми зобов’язані повторно присвоїти звання Героя України Степану Бандері", - зазначив Бучинський.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада