Розгляд апеляції Пукача перенесли на 20 квітня

Апеляційний суд Києва переніс на 11:00 20 квітня розгляд апеляційної скарги на вирок колишньому начальнику департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексію Пукачу
Depo.Влада
17 березня 2015 12:35
ФОТО: depo.ua
Розгляд апеляції Пукача перенесли на 20 квітня
Розгляд апеляції Пукача перенесли на 20 квітня

Таке рішення оголосив головуючий суддя Степан Гладій, передає depo.ua з посиланням на «РБК-Україна».

«Колегія суддів вважає за необхідне відкласти розгляд справи на 20 квітня до 11:00», - заявив Гладій.

Суд ухвалив таке рішення у зв'язку з тим, що Генеральна прокуратура України не надала суду висновок про можливість зняти з матеріалів кримінальної справи гриф секретності.

«У зв'язку з відсутнім рішенням ГПУ колегія суддів не може поставити питання про зняття грифа секретності з матеріалів справи», - сказав Гладій.

Суддя також повідомив, що до суду надійшла відповідь від ГПУ, в якій йдеться про те, що Генпрокуратура продовжила роботу експертної комісії з розгляду питання про зняття з матеріалів справи грифа секретності до 6 квітня 2015 року.

Крім того, суд повідомив, що такі висновки надійшли з СБУ та МВС. У СБУ вважають можливим розсекретити 113 інформаційних носіїв. У МВС вважають, що в матеріалах справи містяться такі матеріали, з яких не можна зняти гриф секретності.

Нагадаємо, 12 березня МВС зняло гриф секретності з матеріалів справи Пукача.

17 лютого генеральний прокурор України Віктор Шокін відновив досудове розслідування кримінального провадження за фактом організації умисного вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.