Розгляд апеляції Пукача перенесли на 20 квітня

Апеляційний суд Києва переніс на 11:00 20 квітня розгляд апеляційної скарги на вирок колишньому начальнику департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексію Пукачу
Розгляд апеляції Пукача перенесли на 20 квітня
Розгляд апеляції Пукача перенесли на 20 квітня

Таке рішення оголосив головуючий суддя Степан Гладій, передає depo.ua з посиланням на «РБК-Україна».

«Колегія суддів вважає за необхідне відкласти розгляд справи на 20 квітня до 11:00», - заявив Гладій.

Суд ухвалив таке рішення у зв'язку з тим, що Генеральна прокуратура України не надала суду висновок про можливість зняти з матеріалів кримінальної справи гриф секретності.

«У зв'язку з відсутнім рішенням ГПУ колегія суддів не може поставити питання про зняття грифа секретності з матеріалів справи», - сказав Гладій.

Суддя також повідомив, що до суду надійшла відповідь від ГПУ, в якій йдеться про те, що Генпрокуратура продовжила роботу експертної комісії з розгляду питання про зняття з матеріалів справи грифа секретності до 6 квітня 2015 року.

Крім того, суд повідомив, що такі висновки надійшли з СБУ та МВС. У СБУ вважають можливим розсекретити 113 інформаційних носіїв. У МВС вважають, що в матеріалах справи містяться такі матеріали, з яких не можна зняти гриф секретності.

Нагадаємо, 12 березня МВС зняло гриф секретності з матеріалів справи Пукача.

17 лютого генеральний прокурор України Віктор Шокін відновив досудове розслідування кримінального провадження за фактом організації умисного вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.