Роботу Ради загальмували нові розборки в коаліції

Сьогоднішня перерва в роботі Верховної Ради України, призначена відразу після відкриття пленарного засідання, викликана відсутністю консенсусу щодо трьох законопроектів порядку денного і конфліктом між «Народним фронтом» з одного боку і «Батьківщиною» з «Радикальної партією» - з іншого
Depo.Влада
19 березня 2015 11:07
ФОТО: depo.ua
Роботу Ради загальмували нові розборки в коаліції
Роботу Ради загальмували нові розборки в коаліції

Як повідомляють джерела depo.ua, члени коаліції не можуть узгодити позиції щодо трьох законопроектів. Перше - це скандальний законопроект про акціонерні товариства №2273, який повинен встановити державний контроль над підприємством «Укрнафта», який зараз контролює олігарх Ігор Коломойський. За словами джерела, ухвалення цього законопроекту гальмується «Народним фронтом» і партією Олега Ляшка.

Другий законопроект - це документ про внесення змін до закону про прокуратуру №2403, який передбачає скорочення повноважень органів прокуратури із загального нагляду з 2016 року. Проти нього активно виступають всі члени коаліції, крім БПП і НФ.

Третій законопроект - це подолання вето президента на новий закон про Національну гвардію №1848, який передбачає, що командувача Нацгвардією президент призначає тільки за поданням прем'єр-міністра і дозволяє створення в рамках Нацгвардії танкових частин.

Також проблем коаліції додає скандал між головою фракції «Народний фронт» Андрієм Тетеруком з одного боку і Юлією Тимошенко і Олегом Ляшком з іншого. Вчора Тетерук написав на «Фейсбуці» пост, в якому по суті звинуватив Ляшка і Тимошенко в зраді Батьківщині.

Зокрема Тетерук написав: «Друзі! Хочу звернути увагу та пояснити події, які відбуваються навколо прийняття законопроекту #2378 «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». Як бачите, основна реакція експертів вельми позитивна. А ось чудовим прикладом є реакція путіна, мавпочок з днр та лнр разом із (шоцеробиться???) Батьківщиною та Радикалами!

Окремо хочу зауважити на тези, які розповсюджує лідерка Батьківщини, пані Тимошенко. Вона закликає Українців в якості панацеї використовувати звернення до суду Гааги. Не захист України, не стримування ворога на рубежах оборони, а писати листа в суд, який витягне! Путіна! до суду і примусить його відповідати! Повна маячня! Вчора на зустрічі з Президентом взагалі пропонувала дозволити Путіну хоч до Дніпра наступати, суд, мовляв, його накаже, коли геополітика зміниться... Добре, що її мало хто слухає, а то друге підписання контрактів на кшталт 19 січня 2009 року загонить Україну в могилу. Символічно, що відбувається це за допомоги жінки з косою, якщо Ви розумієте, про що я))».