Рада взялась за охорону здоров'я (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій відкрив чергове пленарне засідання парламенту
Depo.Влада
2 листопада 2016 10:00
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.ua, сьогодні Верховна Рада розгляне законопроекти, що стосуються питань охорони здоров'я. Про це йдеться в порядку денному засідання, опублікованому на сайті українського парламенту.

Зокрема, йдеться про проекти законів №4074 "Про внесення зміни до статті 9 закону України "Про лікарські засоби" (щодо доступу до результатів доклінічного вивчення та клінічних випробувань лікарських засобів)", №4770 "Про внесення змін до закону України "Про донорство крові та її компонентів", №4552 "Про внесення зміни до статті 244-8 Кодексу України про адміністративні правопорушення", №4987 "Про внесення змін до закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я" (щодо запровадження душпастирської опіки у сфері охорони здоров'я)". Також Рада має намір розглянути у другому читанні законопроекти №1164 "Про внесення змін до закону України "Про екстрену медичну допомогу" (щодо забезпечення справедливої оплати праці працівників бригад екстреної медичної допомоги)" та №1332 "Про внесення змін до закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я" (щодо соціальних гарантій працівників охорони здоров'я)".

Крім того, народні депутати планують ратифікувати меморандум про взаєморозуміння між Кабінетом міністрів України та урядом Великої Британії щодо співробітництва у сфері оборони та розглянути проекти постанов про присудження у 2016 р. премії Ради за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування та щорічної премії педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада