Рада ухвалила два закони для суспільного телебачення

Сьогодні народні депутати ухвалили Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Суспільне телебачення і радіомовлення" (щодо порядку приєднання ДП "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм")
Depo.Влада
17 травня 2016 12:12
ФОТО: depo.ua

Про внесення змін до закону України проголосували 235 парламентарів, передає depo.ua.

Згідно з пояснювальною запискою, мета документа – усунення перешкод у створенні суспільного мовлення шляхом зміни порядку приєднання ДП "Укртелефільму".

Закон передбачає внесення змін до ст. 1 указаного закону та Перехідних положень. Так, в ст. 1 визначається спосіб приєднання ДП “Укртелефільму" шляхом перетворення у публічне акціонерне товариство, 100 відсотків акцій якого належить державі з подальшим приєднанням до ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" (НСТУ).

А згідно зі змінами у Перехідних положеннях, Кабінет Міністрів має визначити окремий порядок перетворення ДП "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм" з урахуванням фактичного стану державного підприємства.

Також депутати 229 голосами підтримали проект Закон про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо визначення передач європейського виробництва).

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада