Рада прийняла закон про внутрішніх переселенців

Верховна Рада України прийняла Закон «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»
Depo.Влада
20 жовтня 2014 12:57
ФОТО: depo.ua
Рада прийняла закон про внутрішніх переселенців
Рада прийняла закон про внутрішніх переселенців

Як передає кореспондент ДеПо, за даний закон проголосувало 249 народних депутатів.

Так, документом № 4490-1 встановлюються гарантії дотримання прав, свобод і законних інтересів внутрішньо переміщених осіб.

Метою закону є забезпечення реалізації гарантованих Конституцією України прав і свобод внутрішньо переміщених осіб - громадян України. Документом передбачено також: забезпечення належних умов соціальної адаптації, тимчасового житла; сприяння у працевлаштуванні, продовження здобуття освіти, сприяння можливості залучення коштів гуманітарної, благодійної допомоги, в тому числі з боку міжнародних установ, організацій та зарубіжних країн.

Закон прийнятий в редакції і запропонований парламентським Комітетом з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Як зазначив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, виступаючи в залі засідань парламенту, «закон необхідний для того, щоб узаконити всі рішення (про тимчасово переміщені особи - ред.), прийняті урядом України».

Як повідомляв ДеПо, кількість вимушених переселенців з Криму і Донбасу  станом на початок жовтня становить 407 тис. 459 осіб.