ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Рада заборонила банкрутство "Чорноморнафтогазу"

Верховна Рада ввела мораторій на банкрутство державної акціонерної компанії "Чорноморнафтогаз" до 1 січня 2019 року

Depo.Влада
13 березня 2018 13:11
ФОТО: depo.ua

За відповідний законопроект з пропозиціями президента Петра Порошенка проголосували 230 народних депутатів, передає Depo.ua.

Документ також передбачає, що надані "Чорноморнафтогазу" спеціальні дозволи на користування надрами на окупованій території, термін дії яких закінчився в період анексії Криму, будуть автоматично продовжені на період тимчасової окупації.

"Ми хочемо зберегти державну компанію "Чорноморнафтогаз", зберегти її юридичне право звертатися до міжнародних судів, для того щоби повернути й захистити українські енергетичні активи, які залишилися в анексованому Криму. Це є шлях до нової перемоги в енергетичній війні", – наголосив перший заступник голови комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський.

Нагадаємо, у травні 2017 року Рада схвалила у другому читанні та в цілому законопроект №5370 щодо стабілізації роботи "Чорноморнафтогазу", 100% якого належить "Нафтогазу України".

У червні 2017 року Порошенко ветував цей законопроект.

Довідка: Після незаконної анексії Криму Росія вкрала в України понад 7 млрд кубів газу із кримських родовищ.

Так званий голова уряду Криму Сергій Аксьонов не виключив навіть можливість приватизації підприємства "Чорноморнафтогаз" в майбутньому.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада