Рада підтримала кримськотатарський канал ATR

Парламент ухвалив законопроект "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо програм підтримки телерадіокомпаній Автономної Республіки Крим та міста Севастополя)
Depo.Влада
17 листопада 2016 13:22
ФОТО: depo.ua

За відповідне рішення проголосували 227  нардепів, передає Depo.ua.

Як зазначається у пояснювальній записці, законопроект розроблено з метою врегулювання питань, пов’язаних із фінансовою підтримкою телерадіокомпаній, які функціонували на території  Криму, на оплату послуг супутникового зв’язку та частини заборгованості за такі послуги, що утворилася з лютого 2014 року, оренду та придбання телевізійного обладнання, оренду приміщень, оплату послуг з використання та придбання об’єктів авторського права за рахунок коштів Державного бюджету України.

Згідно із внесеними до Бюджетного кодексу змінами, кримськотатарському телеканалу ATR загалом виділяється 37 млн грн.

Нагадаємо, медіагрупа ATR належить кримськотатарському бізнесменові і активісту Ленуру Іслямову. В медіагрупу також входить дитячий телеканал Lâle, радіо Meydan, яке мовить на Крим, онлайн-газета 15minut.org і видавництво Qartbaba production.

Після незаконної анексії Криму колабораціоністська влада спочатку не давала ліцензію на мовлення незалежним ЗМІ. Потім же ATR та інші видання все ж отримали реєстрацію Роскомнадзору, але їхній роботі постійно перешкоджали.

Пізніше ці ЗМІ втратили можливість працювати в Криму і переїхали в материкову Україну.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада