Рада не включила до порядку денного документ про конфіскацію майна "сім'ї" Януковича

Верховна Рада не підтримала включення до порядку денного законопроекту “Про особливий режим спеціальної конфіскації майна”

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Інтерфакс.

За включення до порядку денного відбувалося два голосування, але в першому випадку було набрано 198 голосів народних депутатів, у другому - 214.

Законопроектом передбачено, що особливий режим спеціальної конфіскації грошей, цінностей та іншого майна застосовується до майна усуненого з поста президента Віктора Януковича та інших причетних до корупційних схем.

У проекті закону зазначено перелік прізвищ фізичних осіб, щодо яких застосовується особливий режим спеціальної конфіскації:  колишній в.о. прем'єр-міністра Сергій Арбузов, екс-прем'єр Микола Азаров, його син Олексій Азаров, екс-міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова, екс-глава адміністрації президента Андрій Клюєв, народний депутат Сергій Клюєв, власник групи компаній "ВЕТЕК" Сергій Курченко, екс-генеральний прокурор Віктор Пшонка, мер Харкова Геннадій Кернес.Крім того, під особливий режим спеціальної конфіскації підпадають юридичні та фізичні особи, яким було передано майно, яке підлягає спеціальній конфіскації.

У законопроекті також передбачено, що генпрокурор звертається з клопотанням про застосування особливого режиму спеціальної конфіскації майна в суд за зверненням секретаря Ради національної безпеки і оборони, заступника генерального прокурора, міністра внутрішніх справ, міністра юстиції, голови Служби безпеки України.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.