Рада не включила до порядку денного документ про конфіскацію майна "сім'ї" Януковича

Верховна Рада не підтримала включення до порядку денного законопроекту “Про особливий режим спеціальної конфіскації майна”
Depo.Влада
3 вересня 2015 21:06
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Інтерфакс.

За включення до порядку денного відбувалося два голосування, але в першому випадку було набрано 198 голосів народних депутатів, у другому - 214.

Законопроектом передбачено, що особливий режим спеціальної конфіскації грошей, цінностей та іншого майна застосовується до майна усуненого з поста президента Віктора Януковича та інших причетних до корупційних схем.

У проекті закону зазначено перелік прізвищ фізичних осіб, щодо яких застосовується особливий режим спеціальної конфіскації:  колишній в.о. прем'єр-міністра Сергій Арбузов, екс-прем'єр Микола Азаров, його син Олексій Азаров, екс-міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова, екс-глава адміністрації президента Андрій Клюєв, народний депутат Сергій Клюєв, власник групи компаній "ВЕТЕК" Сергій Курченко, екс-генеральний прокурор Віктор Пшонка, мер Харкова Геннадій Кернес.Крім того, під особливий режим спеціальної конфіскації підпадають юридичні та фізичні особи, яким було передано майно, яке підлягає спеціальній конфіскації.

У законопроекті також передбачено, що генпрокурор звертається з клопотанням про застосування особливого режиму спеціальної конфіскації майна в суд за зверненням секретаря Ради національної безпеки і оборони, заступника генерального прокурора, міністра внутрішніх справ, міністра юстиції, голови Служби безпеки України.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.