Рада до канікул не планує розглядати спірне питання ЦВК

Верховна Рада на останньому пленарному тижні поточної сесії не планує розглядати питання про оновлення складу Центральної виборчої комісії, а також призначення суддів КСУ

Про це йдеться у тижневому порядку денному парламенту, інформує Depo.ua.

Так, пленарний тиждень, 10 липня, депутати розпочнуть роботу з законопроекту про захист підприємств оборонно-промислового комплексу - учасників держконцерну "Укроборонпром" від виплати пені компаніям держави - агресора.

Далі заплановано розглянути блок питань аграрної політики, зокрема законопроект про основні засади та вимоги до органічного виробництва органічної продукції в другому читанні і про скасування дії законів про державне регулювання виробництва і продажу цукру.

Також у першому читанні планується розглянути законопроекти про пенітенціарну систему, Дисциплінарний статут пенітенціарної системи, проекти постанов про перейменування населених пунктів і встановлення меж кількох районів Донецької та Луганської областей, законопроекти про Національне бюро фінансової безпеки України.

У середу, 11 липня, депутати запланували розглянути проект постанови про проведення Всеукраїнської естафети Єднання з нагоди 100-ї річниці проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР, законопроект про Установу інституту бізнес-омбудсмена.

У четвер, 12 липня, народні обранці планують розглянути законопроекти про підвищення соцзахисту військових, а також про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків під час служби в ЗСУ.

Також у порядку денному значиться законопроект про накопичувальну систему загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, низку ратифікацій - в тому числі угоди з Нідерландами про міжнародне правове співробітництво про злочини, пов'язаних зі збитим літаком рейсу МН-17 Малайзійських авіаліній 17 липня 2014 року.

У цей же день Рада може розглянути зміни закону про держбюджет на 2018 рік та законопроект про Держбюро розслідувань.

У п'ятницю, 13 липня, відбудеться Година запитань до уряду і оголошення про закриття восьмої сесії парламенту.

Нагадаємо, 5 липня Верховна Рада України не підтримала розгляд питання про оновлення складу ЦВК.

У зв'язку з цим фракція БПП заявила, що не голосуватиме за жоден із законопроектів, якщо не буде проголосовано питання щодо нового складу ЦВК.

Додамо, що президент вніс до Верховної Ради подання про призначення на посади членів ЦВК: Алли Басалаєвої, Наталії Бернацької, Михайла Вербенського, Андрія Євстігнєєва, Ірини Єфремової, Ольги Желтової, Олега Конопольського, Світлани Кустової, Ольги Лотюк, Віталія Плукаря, Євгена Радченка, Тетяни Сліпачук, Леонтія Шипілова та Тетяни Юзькової.

Усі 14 кандидатів пройшли спеціальну перевірку, за результатами якої отримали позитивні висновки.

7-річний термін повноважень 13 з 15 членів Центрвиборчкому вже давно сплинув. Тож з 14 кандидатур на посади членів ЦВК парламент має обрати 13.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme