Рада-2016: Парубій порахував усі закони

Український парламент у 2016 році, попри численні атаки, ухвалив понад 200 законів
Depo.Влада
29 грудня 2016 17:09
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій під час привітання із новорічно-різдвяними святами працівників апарату парламенту, повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт Ради.

"Працюючий парламент, який бачать наші громадяни, – це не тільки пленарні засідання, це  щоденна копітка праця кожного з нас, підготовка і аналіз законів, пророблення всіх рішень, які ми ухвалюємо",  – зазначив голова ВРУ.

За його словами, з початку нинішнього року Рада ухвалила в цілому 224 закони, а восени – понад 100.

"Минулий рік був дуже важким роком для нашої держави, як і останні роки. Але цей – багато в чому був переломним і ключовим для Верховної Ради України. Ми – парламент воюючої держави, і війна, яка ведеться проти нас, відбувається не тільки на фронті, де наші хлопці захищають мир і спокій нашої країни. Я переконаний, що ми повинні рівнятися на них і, працюючи, підтримати воїнів", - зазначив Парубій.

На думку спікера, "війна націлена зсередини дестабілізувати ситуацію в нашій країні".

Він стверджує, що є "сценарій дестабілізувати роботу українського парламенту, оскільки, на думку його авторів, криза в державі повинна починатися в парламенті".

"І в цьому році ми відчували атаки на український парламент", - додав голова парламенту.

Голова парламенту також вручив державні нагороди і відзнаки Верховної Ради співробітникам апарату Верховної Ради та Інституту законодавства Верховної Ради.

 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада