UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Рабінович і Дубінський – в антилідерах: Які нардепи найменше голосували у Раді в 2020 році

З 1 січня 2020 року по 1 січня 2021 року Верховна Рада провела 4154 парламентських голосувань, однак окремі народні депутати фактично не голосували впродовж року

Рабінович і Дубінський – в антилідерах:…
Фото: Слуга народу / Facebook

Про це інформує Depo.ua, посилаючись на повідомлення Комітету виборців України, який проаналізував участь народних депутатів, парламентських фракцій та груп в голосуваннях.

Зазначається, що дев'ятеро народних депутатів пропустили понад 90% голосувань за рік. 

"Найнижчий показник голосувань серед всіх народних депутатів за підсумками року у народного депутата Вадима Столара ("Опозиційна платформа – За життя"), який взяв участь лише у трохи більше, ніж 1% голосувань (сукупно натиснув кнопку "за", "проти", "утримався" 80 разів). 

Схожі показники в Степана Івахіва (група "За майбутнє"), який взяв участь у 2% голосувань. Також серед антилідерів Олександр Дубінський ("Слуга народу") та Вадим Рабінович (ОПЗЖ), які взяли участь в 5% голосувань.

З-поміж цього, в КВУ повідомили, що народний депутат Олександр Герега ("За майбутнє") взяв участь в 7% голосувань, Ігор Палиця ("За майбутнє") – 8%, Дмитро Шенцев (позафракційний) – 9%, Андрій Деркач (позафракційний) – 9%, Ігор Абрамович (ОПЗЖ) – 10%.

Водночас лідером серед народних депутатів за кількістю голосувань є Олександр Бакумов ("Слуга народу"), який взяв участь в 4153 голосувань із 4154 можливих (99,98%). У 98% голосувань взяли участь Сергій Кальченко, Мар’яна Безугла, Максим Павлюк, Владлен Неклюдов. 

Також у Комітеті виборців розповіли, депутати яких фракції голосувати протягом року у Раді найбільше.

"В середньому депутати "Слуги народу" взяли участь в 84% голосувань Ради за рік, "ЄС" – 78%. Дещо нижчі показники в депутатів "Голосу" – 74% та групи "Довіра" – 71%. Депутати ВО "Батьківщина" в середньому взяли участь в 63% голосувань", — повідомили в КВУ. 

Найчастіше ігнорували голосування Ради депутати "Опозиційної платформи – За життя" та групи "За майбутнє". Депутати ОПЗЖ в середньому взяли участь лише в 54% голосувань Ради за рік, "За майбутнє" – 52%.

Нагадаємо, раніше у КВУ розповіли, хто був головним прогульником Верховної Ради у 2020 році.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme