Путін зламає щелепи об Україну, - Чубаров

Президент Росії Володимир Путін зламає щелепи об Україну, а шляхи повернення Криму мають бути чітко визначені
Depo.Влада
18 травня 2015 22:30
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у понеділок під час акції, присвяченій пам'яті 71-х роковин депортації кримських татар, яка проходить на Майдані Незалежності в Києві, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

Мітинг відбувається за участю лідерів кримськотатарського народу та активістів національного руху кримських татар.

"Та Росія, яку багато хто в Україні називав братською, та Росія, яку ще донедавна називали стратегічним партнером, за Путіна дочекалася саме того моменту, коли українське суспільство ціною багатьох сотень життів виходило на шлях свобод. Вони дочекалися, коли наша держава була найслабкішою за ці останні 23 роки. Ці "брати" одразу захопили наші землі. Вони захопили Крим, полізли на Донецьку і Луганську області", - підкреслив Чубаров.

Він нагадав, що у Криму заборонили проведення мітингу, прикриваючись мотиваціями "не можна завжди говорити про минуле, не треба повертати голову назад, треба йти вперед". "Це говорить путінська Росія. Це говорять нам ті, які ставлять вже під відвертий сумнів найзлочинніші події 20 століття...", - переконаний лідер Меджлісу.

За словами Чубарова, "такі, як Путін, хочуть, щоб ми забули минуле. Забудемо минуле - серед нас з'являться свої путіни". На його переконання, в Україні мають бути вироблені чіткі заходи, спрямовані на повернення Криму.

Голова Меджлісу також закликав міжнародне співтовариство долучитися до процесу повернення Криму Україні, а кримськотатарському народові - його землю. "Я дуже сподіваюся, що Путін зламає щелепи об Україну. І росіяни теж повернуться до своєї пам'яті. Я їм цього бажаю", - наголосив він.