Путін «закрив очі» на ввезення української продукції до Криму

Перешкод для ввезення української продукції на територію Криму немає
Depo.Влада
8 листопада 2014 12:44
ФОТО: depo.ua
Путін «закрив очі» на ввезення української продукції до Криму
Путін «закрив очі» на ввезення української продукції до Криму

Про це заявив заступник керівника управління Россільгоспнагляду по республіці Крим і Севастополю Юрій Єпанов, передає ДеПо з посиланням на Новости Крыма.

Він зазначив, що у зв'язку з нестабільністю поставок через поромну переправу через погодні умови, а також щоб уникнути недопущення дефіциту продуктів харчування і підвищення цін уряд півострова звернувся до Россільгоспнагляду з проханням дозволити українським підприємствам, навіть неатестованим, завозити свою продукцію до Криму.

«Сьогодні на кордоні ми пропускаємо всі підприємства України, стежимо за тим, щоб не було перефасування. Основним пунктом вимоги у нас є можливість огляду автотранспорту і вантажів, які вони перевозять. Тому, якщо везуться з неатестованих підприємств, то доводиться моніторити повністю продукцію», - сказав Єпанов.

Варто відзначити, що у зв'язку з настанням зимового періоду у Росії виникає проблема з постачанням до анексованого Криму продуктів харчування через замерзання Керченської переправи.

Раніше у Росії заборонили постачати до Криму українську продукцію, але після прохань влади півострова частково зняли заборону.