Путін «закрив очі» на ввезення української продукції до Криму

Перешкод для ввезення української продукції на територію Криму немає
Путін «закрив очі» на ввезення української продукції до Криму
Путін «закрив очі» на ввезення української продукції до Криму

Про це заявив заступник керівника управління Россільгоспнагляду по республіці Крим і Севастополю Юрій Єпанов, передає ДеПо з посиланням на Новости Крыма.

Він зазначив, що у зв'язку з нестабільністю поставок через поромну переправу через погодні умови, а також щоб уникнути недопущення дефіциту продуктів харчування і підвищення цін уряд півострова звернувся до Россільгоспнагляду з проханням дозволити українським підприємствам, навіть неатестованим, завозити свою продукцію до Криму.

«Сьогодні на кордоні ми пропускаємо всі підприємства України, стежимо за тим, щоб не було перефасування. Основним пунктом вимоги у нас є можливість огляду автотранспорту і вантажів, які вони перевозять. Тому, якщо везуться з неатестованих підприємств, то доводиться моніторити повністю продукцію», - сказав Єпанов.

Варто відзначити, що у зв'язку з настанням зимового періоду у Росії виникає проблема з постачанням до анексованого Криму продуктів харчування через замерзання Керченської переправи.

Раніше у Росії заборонили постачати до Криму українську продукцію, але після прохань влади півострова частково зняли заборону.