Путін перекладає відповідальність за світло на кримчан

Вперше президент Росії Володимир Путін виявив слабкість і вирішив виправдати свої провали волею "великого русского народа"
Depo.Влада
1 січня 2016 12:17
ФОТО: depo.ua
Путін перекладає відповідальність за світло на кримчан
Путін перекладає відповідальність за світло на кримчан

Путін таки зробив подарунок українцям.

Вчора керівник Росії доручив терміново провести соцопитування кримчан на тему, чи готові вони, щоб в контракті про постачання електроенергії до півострова було зазначено, що Крим - це Україна. Знаючи російську соціологію, можна не сумніватися, що 99,9 опитаних скажуть, що вони проти цього і готові жити без світла.

Але для нас важливо інше - ще рік тому ніякого соцопитування навіть теоретично не могло б бути. Путін перекладає всю відповідальність на самих кримчан і говорить їм - ви ж самі хочете жити без світла. А я тільки виконую вашу волю. Вперше за багато років Путін показує своєму народу, який він слабий.

Звичайно, вся пропагандистська машина зараз кричатиме про те, як хунта знущається на півостровом, про те, як фашисти з Києва обнагліли і т.д. Але при цьому Путін став невпевненим у собі.

"Осажденная крепость" Суркова вже більше не розраховує на "Наших", путінських байкерів і РПЦ. Тепер вони апелюють до всього народу - народу, якому говорять, що треба терпіти, терпіти і ще раз терпіти. І нам гріх не скористатися цим душевним станом Путіна.