Путін натякнув, коли закінчиться війна на Донбасі

Президент Росії Володимир Путін в інтерв'ю єгипетським ЗМІ натякнув на необхідності федералізації України
Depo.Влада
9 лютого 2015 09:32
ФОТО: depo.ua
Путін натякнув, коли закінчиться війна на Донбасі
Путін натякнув, коли закінчиться війна на Донбасі

Про це він повідомив у розмові з журналістами єгипетської газети «Аль-Ахрам», передає depo.ua з посиланням на прес-службу Кремля.

За його словами, Росія виступає за мирне вирішення конфлікту на Сході України, і основою цього повинні стати Мінські домовленості. Він вважає, що українські війська повинні припинити вогонь.

«Спроби Києва чинити економічний тиск на Донбас, блокувати його життєдіяльність лише ускладнюють ситуацію. Це тупиковий шлях, що загрожує великою катастрофою», - упевнений російський президент.

За його словами, криза триватиме доти, «поки самі українці не домовляться між собою».

«Для цього потрібно, щоб влада в Києві почула свій народ. Знайшла спільну мову і домовилася з усіма політичними силами і регіонами країни. Виробила б таку формулу конституційного устрою держави, за якого було б безпечно і комфортно жити всім громадянам, у повному обсязі дотримувалися б права людини», - зазначив Путін.

За його словами, найголовніше зараз - посадити всі сторони конфлікту за стіл переговорів. «У зв'язку з цим російська сторона виступає за налагодження стійких прямих контактів Києва з Донецьком і Луганськом, за продовження роботи в рамках контактної групи. Зі свого боку маємо намір цьому активно сприяти», - пообіцяв Путін.

Зауважимо, що Росія активно підтримує сепаратистські бандформування на Сході України, тим самим підігріваючи конфлікт.

Зокрема, керівництво РФ наполягає на федералізації України, а також проведенні конституційної реформи.