Провідні експерти займуться порятунком економіки України

Кращі зарубіжні та українські експерти в сфері економіки, податків, судів, митниці працюватимуть над економічною стратегією України на базі Центру прогресивних реформ
Depo.Влада
24 березня 2016 17:46
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "24" заявив ініціатор створення Центру, політик Сергій Думчев, передає depo.ua.

За словами політика, за весь час незалежності України, було написано понад 30 економічних стратегій. Але жодну з них не вдалося втілити в життя. Це, на думку Сергія Думчева, пов'язане з тим, що документи не були комплексними. І, найчастіше, пропонували рішення тільки ряду економічних проблем.

"Сьогодні ми працюємо над створенням Центру прогресивних реформ, куди увійдуть кращі експерти з ключових економічних напрямків. Ніхто не збирається писати окремий план розвитку. Це буде комплексна, консенсусна стратегія економічного розвитку країни", - сказав Сергій Думчев.

Політик також зазначив, що часу на стабілізацію економіки України залишилося дуже мало. Вже через рік, в країні можуть початися незворотні економічні процеси, які приведуть до банкрутства країни і зубожіння українців. Тому, потрібно якомога швидше розробляти кризову стратегію, яка б дозволила вивести бізнес з "тіні", залучити інвестиції та наповнити бюджет України. Саме такі завдання, за словами Сергія Думчева, стоятимуть перед експертами Центру прогресивних реформ.

Эти два года для проведения реформ в Украине потеряны. Ничего не было сделано для того, чтобы стабилизировать экономику ...

Опубликовано Сергеем Думчевым 24 марта 2016 г.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада