Проти даішників часів Євромайдану порушено 135 справ

Проти співробітників Державтоінспекції, які складали у грудні 2013 - лютому 2014 рр. протоколи про порушення проти учасників протестного руху «Автомайдан», відкрито 135 кримінальних проваджень
Depo.Влада
22 жовтня 2014 17:07
ФОТО: depo.ua
Проти даішників часів Євромайдану порушено 135 справ
Проти даішників часів Євромайдану порушено 135 справ

Про це на зустрічі з активістами цієї громадської організації сказав генеральний прокурор України Віталій Ярема, передає ДеПо з посиланням на прес-службу Генпрокуратури. 

«Генеральний прокурор повідомив, що протягом лютого-березня 2014 року в органи прокуратури надійшли численні звернення громадян щодо складання та видачі працівниками ДАІ завідомо неправдивих офіційних документів (рапортів і протоколів про адміністративне порушення) щодо водіїв - учасників акцій протесту. За результатами їх розгляду у ЄРДР зареєстровано 135 кримінальних проваджень», - йдеться у повідомленні. 

За словами Яреми, досудове слідство у цих кримінальних процесах триває, а після зустрічі з активістами «Автомайдану» 8 жовтня 2014 р. - перебуває на його особистому контролі.

Генпрокурор також повідомив, що особи всіх інспекторів ДАІ встановлені, і два обвинувальних акти щодо тих інспекторів, які у цілому склали 14 незаконних протоколів про порушення правил дорожнього руху, вже направлені до суду.