Проти даішників часів Євромайдану порушено 135 справ

Проти співробітників Державтоінспекції, які складали у грудні 2013 - лютому 2014 рр. протоколи про порушення проти учасників протестного руху «Автомайдан», відкрито 135 кримінальних проваджень
Проти даішників часів Євромайдану порушено 135 справ
Проти даішників часів Євромайдану порушено 135 справ

Про це на зустрічі з активістами цієї громадської організації сказав генеральний прокурор України Віталій Ярема, передає ДеПо з посиланням на прес-службу Генпрокуратури. 

«Генеральний прокурор повідомив, що протягом лютого-березня 2014 року в органи прокуратури надійшли численні звернення громадян щодо складання та видачі працівниками ДАІ завідомо неправдивих офіційних документів (рапортів і протоколів про адміністративне порушення) щодо водіїв - учасників акцій протесту. За результатами їх розгляду у ЄРДР зареєстровано 135 кримінальних проваджень», - йдеться у повідомленні. 

За словами Яреми, досудове слідство у цих кримінальних процесах триває, а після зустрічі з активістами «Автомайдану» 8 жовтня 2014 р. - перебуває на його особистому контролі.

Генпрокурор також повідомив, що особи всіх інспекторів ДАІ встановлені, і два обвинувальних акти щодо тих інспекторів, які у цілому склали 14 незаконних протоколів про порушення правил дорожнього руху, вже направлені до суду.