Прокурор Києва звинуватив «Айдар» у самоправності і захопленні вертодрому Януковича

Столичний прокурор звинуватив «Айдар» у самоправності, при цьому заявив, що прокуратура готова до співпраці з усіма комбатами добровольчих загонів
Depo.Влада
10 листопада 2014 13:11
ФОТО: depo.ua
Прокурор Києва звинуватив «Айдар» у самоправності і захопленні вертодрому Януковича
Прокурор Києва звинуватив «Айдар» у самоправності і захопленні вертодрому Януковича

Відповідне звернення прокурора Києва Сергія Юлдашева опубліковано на сайті столичної прокуратури, передає ДеПо.

В заяві, зокрема, Юлдашев відзначає, що з початку року зареєстровано майже 557 кримінальних проваджень, пов'язаних із незаконним обігом вогнепальної і холодної зброї, що в два з половиною рази більше, ніж торік.

«Майже половина з них (245) зареєстровані за останні 4 місяці. Виявлено та вилучено тисячі одиниць вогнепальної та холодної зброї - вибухівка, гранати і патрони. За той же період зафіксовано тільки на території столиці майже 30 фактів вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів членами військових угруповань», - йдеться в заяві.

Юлдашев в якості прикладу назвав захоплення так званої вертолітної площадки Януковича представниками військового батальйону «Айдар».

«Я вірю, що у них були добрі наміри, але такі методи - це самоуправство. Інакше й не назвеш. При всій повазі, ніхто не отримував карт-бланш на беззаконня. Не можна неправовими методами будувати правову державу», - йдеться в заяві.

«Також хочу відзначити, що в Києві працює 17 тисяч співробітників міліції. Це абсолютно достатня кількість для підтримки правопорядку», - цитує прес-служба слова Юлдашева.

Він також акцентував, що готовий до співпраці з усіма комбатами добровольчих загонів.

«Нам необхідно зупинити махновщину на вулицях Києва і створити єдиний центр для збереження правопорядку», - зазначив прокурор.

Нагадаємо, на вихідних вибухнув скандал, пов'язаний із заявою прокурора на адресу добровольчого батальйону «Айдар». Зокрема, Юлдашев назвав «Айдар» внутрішньою загрозою і звинуватив у можливості вчинити державний переворот.