Прокуратура просить суд усунути з посади мера Чернігова

Прокуратура Чернігівської області звернулася до суду з клопотанням про відсторонення від посади мера Чернігова, якому оголошено підозру у скоєнні службового злочину
Depo.Влада
24 березня 2015 11:38
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури, передає depo.ua.

"Прокуратура проводить досудове розслідування відносно мера Чернігова за фактом вчинення службового злочину при перерахуванні понад 4,7 млн грн бюджетних коштів на рахунок приватного підприємства-забудовника", - говориться в повідомленні.

"Водночас викликає занепокоєння той факт, що досудове розслідування штучно ускладнюється і затягується окремими посадовими і службовими особами Чернігівської міської ради. Зокрема, підозрюваний систематично не з'являється на виклики слідчого і в суд для участі в розгляді клопотань про заходи забезпечення у кримінальному провадженні. Деякі свідки з числа працівників міської ради не з'являються до слідчого. У зв'язку з тим, що при продовженні перебування на посаді міський голова може продовжувати використовувати свій статус, зв'язку та повноваження для прийняття заходів, спрямованих на протидію досудове розслідування, прокуратура Чернігівської області звертається до суду з клопотанням про застосування заходів забезпечення у вигляді відсторонення підозрюваного від посади", - йдеться в повідомленні.

Суд повинен розглянути клопотання завтра, 25 березня.

Нагадаємо, прокуратура оголосила про підозру голови Херсонської облради.