Прокуратура АРК підрахувала кількість суден-порушників, які заходили в порти Криму

Прокуратура АР Крим розслідує кримінальні провадження щодо незаконного входу і виходу 600 суден у порти на окуповану територію Криму, а також жорстко реагує на факти порушення правил міжнародних польотів

Про це заявив 14 липня під час підсумкової наради за результатами роботи прокуратури Автономної Республіки Крим (АРК) за 6 місяців поточного року прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов, повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу прокуратури АРК.

"На сьогоднішній день прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактами порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї понад 600 судами, арешт накладено на 3 судна. Необхідно активізувати роботу в цьому напрямку", - зазначив прокурор Гюндуз Мамедов.

Також прокурор АРК зазначив, що є перші позови до авіакомпаній Російської Федерації та інших держав про стягнення сум заборгованостей за вчинення авіаперельотів над тимчасово окупованою територією.

Зокрема, за інформацією відомства, прокуратурою Автономної Республіки Крим заявлено позов до компанії-боржника, яка здійснює щоденні польоти на тимчасово окуповану територію, про стягнення 354,4 тис. євро, що складає більше 10 млн грн.

Як повідомлялося, в березні 2017 року порти окупованого Криму відвідали 85 суден-порушників санкцій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #санкції