Програма Гройсмана: відмова від порочної практики змінювати щороку податки

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оприлюднив подробиці своєї реформи у сфері національної безпеки та оборони
Depo.Влада
15 квітня 2016 19:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua.

Зокрема, згідно з опублікованою програмою, Гройсман обіцяє забезпечити прискорення економічний розвиток України за рахунок впровадження в роботі ДФС автоматизованої системи управління ризиками та оцінки митної вартості товарів, показників ефективності діяльності кожного функціонального підрозділу з чіткою регламентацією процедур і варіантів поведінки посадових осіб, їхньої персональної відповідальності

Крім того, Гройсман пропонує прийняти новий Податковий кодекс та запровадити мораторій на внесення змін до нього протягом трьох-п'яти років.

Також у програмі містяться спрощення і перехід на міжнародні стандарти бухгалтерської звітності, прозора приватизація держпідприємств, а також впровадження на держпідприємствах міжнародних стандартів звітності та незалежного управління.

Крім того, Гройсман обіцяє підвищити ефективність управління державними інвестиціями, реформувати Державну аудиторську службу.

Програма Гройсмана: Прискорення економічного розвитку - фото 1

Нагадаємо, що 14 квітня, Верховна Рада затвердила Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра та всіх членів Кабміну, крім міністра охорони здоров'я. Немає узгодженого кандидата лише на крісло міністра охорони здоров'я.

Під час виступу в парламенті Гройсман пообіцяв за місяць показати антикризовий планіназвав першочергові завдання нового уряду.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада