Проблеми бюджету потрібно вирішувати шляхом реформ, а не за рахунок населення - Тігіпко

Зростання цін при одночасному заморожуванні соціальних стандартів - це руйнування споживчого ринку та національної економіки. Проблеми бюджету потрібно вирішувати не за рахунок населення, а шляхом реформ і боротьби з корупцією
Depo.Влада
26 вересня 2014 14:10
ФОТО: depo.ua
Проблеми бюджету потрібно вирішувати шляхом реформ, а не за рахунок населення - Тігіпко
Проблеми бюджету потрібно вирішувати шляхом реформ, а не за рахунок населення - Тігіпко

Про це заявив народний депутат, лідер партії «Сильна Україна» Сергій Тігіпко на Запорізькому заводі феросплавів, повідомляють Коментарі.

«Та економічна криза, в якій зараз перебуває Україна, вдарила практично по всій вітчизняній промисловості - від сільськогосподарської до машинобудування та IT-сектора. Необхідно негайно вжити заходів для поліпшення становища підприємств. Коли приходить криза, що роблять - знижують податки, дають певні пільги, шукають нові ринки, закривають свій ринок. Тому мені незрозуміло, чому зараз влада тільки говорить про економічну кризу. Я хочу побачити дії щодо її подолання», - заявив політик.

Він наголосив, що сьогодні вчинки уряду ведуть до краху економіки.

«Зростання цін на комунальні послуги, на продукти харчування, ліки, при тому, що заморожуються соціальні виплати - це вірний шлях до вбивства свого ринку та економіки в цілому», - вважає він.

Політик підкреслив, що влада змінилася півроку тому, але за цей час не було розпочато реформи і не відбувається боротьба з корупцією.

«6 місяців нічого не робиться. 6 місяців міжнародні організації кажуть - де реформи, чому нічого не робиться? Чому пішла «сім'я», котра крала, а корупція не припиняється. Змінилися тільки люди, які ці «чемодани» отримують. Замість того, щоб робити реформи, нові чиновники просто грабують народ», - зазначив політик.

За його словами, вирішення соціально-економічних проблем - у реформах і боротьбі з корупцією. А зарплати і пенсії потрібно індексувати і підвищувати пропорційно до зростання цін.