Політична байка: Як олігархи у Відень їздили

В кулуарах органів влади блукає багато цікавеньких історії. Деяки з них правдиві, деякі не дуже. Не претендуючи на істину в останній інстанції, depo.ua розпочинає цикл найцікавіших політичних байок
Depo.Влада
20 березня 2015 22:00
ФОТО: depo.ua
Політична байка: Як олігархи у Відень їздили
Політична байка: Як олігархи у Відень їздили

Ходять чутки, що до пана Дмитра Ф. до його тимчасового місця проживання нещодавно приїхали деякі його колеги-олігархи

У кулуарах Верховної Ради ходять наполегливі чутки про те, що пару-трійку тижнів тому у Відні відбувся «зліт» деяких українських олігархів. Як розповідають всезнаючі депутати та їхні помічники, приймаючою стороною нібито виступив пан Фірташ - одіозний олігарх, який у Австрії зараз очікує рішення про екстрадицію до США.

Хто прилетів? Якщо вірити джерелам, то до пана Ф. завітали олігархи Вадим Н. та Віктор П. Перший нібито представляв не тільки свої інтереси, але й пана Ріната А., який, подейкують, не може з'являтися в Європі з лютого 2014 року - не хоче ризикувати повторенням долі Фірташа.

Про що говорили ці вельмиповажні особи? Знову ж таки за чутками, одна з центральних тем розмови стосувалася питання проведення нових виборів. Причому мова йшла навіть не про місцеві вибори, а про позачергові парламентські вибори. В принципі, всі вищезгадані особи виявилися поза серйозним впливом на нинішню Верховну Раду, і дуже б хотіли його повернути.

Коли провести такі вибори? Говорять, що олігархи мріють отримати нову Верховну Раду вже весною наступного року. Мовляв, треба розхитати нинішню коаліцію, а там вже питання часу, коли парламент стане непрацездатним...

Цікаво, що у парламенті є політсили, які, якщо вірити у цю конспірологічну історію, вже зараз діють за цим планом. «Батьківщина» та «Радикальна партія» Ляшка явно останнім часом працюють на послаблення коаліції.

 

Мітки: #Відень