Президент Польщі запевнив Порошенка у підтримці у зв'язку з нарощуванням РФ сил на Донбасі

Президент Польщі Броніслав Коморовський у телефонній розмові запевнив президента України Петра Порошенка у підтримці і солідарності з Україною у зв'язку з переміщенням російських військових і важкого озброєння на схід України
Depo.Влада
11 листопада 2014 19:53
ФОТО: depo.ua
Президент Польщі запевнив Порошенка у підтримці у зв
Президент Польщі запевнив Порошенка у підтримці у зв'язку з нарощуванням РФ сил на Донбасі

Про це йдеться у повідомленні прес-служби глави України, передає ДеПо.

«Броніслав Коморовський також запевнив у підтримці та солідарності з Україною через загрозу, викликану переміщенням військових і важкого озброєння на територію Донбасу з боку російського кордону», - йдеться у повідомленні.

Як наголошується, президенти домовилися продовжити діалог під час заходів з нагоди 25-ї річниці Оксамитової Революції і зустрічі президентів Вишеградської четвірки та Німеччини у Братиславі 16 листопада.

Крім того, співрозмовники обговорили етапи підготовки державного візиту президента України до Польщі, який запланований на кінець цього року.

Нагадаємо, у РНБО повідомляли, що з Росії на Схід України активно перекидають озброєння і військову техніку, яка концентрується у донецькому напрямку. «Росіяни продовжують поставляти озброєння і бойову техніку наступального характеру на територію Донбасу, яка підконтрольна бойовикам. Ця техніка концентрується на донецькому напрямку», - заявив спікер РНБО Андрій Лисенко. Також сьогодні постійний представник України при Організації об'єднаних націй Юрій Сергеєв заявив, що упевнений у швидкому нападі Росії на Україну.