Посол США зробила прогноз щодо строків повернення Криму Україні

Анексований Росією Крим рано чи пізно повернеться до складу України, однак це може статися не так швидко, як хотілось би
Depo.Влада
15 вересня 2016 11:09
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловила посол США в Україні Марі Йованович в інтерв'ю "Українській правді", передає depo.ua.

"Це серйозне питання. Коротка відповідь на нього – "так!", - сказала вона у відповідь на питання, коли Крим повернеться в Україну.

"Ми віримо, що зрештою Крим повернеться до України. Але є також дуже правильне питання – коли. Можливо, моя відповідь не буде приємною, але більшість на Заході бачить цей процес аналогічним до позитивного прикладу Балтійських країн.

Протягом багатьох років ці держави були у складі Радянського союзу, та США так і не визнали їх анексію. У Вашингтоні весь цей час продовжували роботу дипломатичні місії (країн Балтії), і врешті-решт вони знову повернули незалежність", - сказала Йованович, висловивши при цьому надію, що процес деокупації Криму, на відміну від Балтії не триватиме десятиріччями.

"Загалом я згодна, світ справді нині рухається набагато швидше. І саме тому я також вважаю, що балтійська історія може бути не найкращим прикладом. Але приклад балтійських країн важливий тим, що він доводить: якщо люди почуваються сильними і мають підтримку міжнародної спільноти, то врешті-решт історія має завершитися так, як годиться", - сказала посол США.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада