Посол США розповів голові КС про механізми боротьби з незаконним збагаченням

Сполучені Штати мають юридичні інструменти для боротьби з корупцією та незаконним збагаченням

Про це заявив прес-аташе посольства США в Україні Рей Кастілло, інформує Depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"США ратифікували конвенцію ООН проти корупції 30 жовтня 2006 року. І ми рішуче підтримуємо цілі конвенції і інструментарій, які вона надає", - розповів прес-аташе посольства США.

Рей Кастілло наголосив, що Сполучені Штати визнають незаконне збагачення.

"Ми використовуємо свідчення про незаконне збагачення як докази у наших кримінальних справах. І ми використовуємо незаконне збагачення як підставу для зняття корумпованих офіційних осіб з їхніх посад. Уряд США на усіх рівнях використовує цілу низку статутних документів, щоб боротися з корупцією і руйнівною атмосферою, яку вона породжує", - наголосив Кастілло.

Нагадаємо, 28 лютого голова Конституційного суду Станіслав Шевчук прокоментував рішення КС про скасування статті Кримінального кодексу щодо відповідальності за незаконне збагачення і заявив, що "у США також немає цієї статті".

Довідка: 26 лютого ЗМІ повідомили, що Конституційний суд визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання за незаконне збагачення

27 лютого Конституційний суд опублікував відповідне рішення щодо скасування статті 368-2 Кримінального кодексу.

За словами голови КСУ Станіслава Шевчука, рішення про неконституційність статті Кримінального кодексу про незаконне збагачення схвалювалося без будь-якого політичного тиску.

28 лютого на сайті Верховної Ради з'явився законопроект Порошенка про незаконне збагачення. Того ж дня його передали в комітет ВРУ.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme