Порошенко звинуватив Росію в спробах розколоти Захід

Президент України Петро Порошенко закликав НАТО до зміцнення співпраці з Україною і звинуватив Росію в спробах розколоти Захід
Depo.Влада
8 липня 2016 12:59
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у своїй статті для The Wall Street Journal, приуроченої до саміту НАТО у Варшаві, передає depo.ua.

"Росія навмисно провокує нестабільність всюди, де може, сподіваючись розколоти Захід і просунути свої геополітичні інтереси", - пише український лідер.

Порошенко висловив Заходу подяку за "тверду позицію" щодо Росії, а також за підтримку будівництва на Україні "сильної армії і успішного демократичної держави".

За його словами, українська армія серйозно модернізувалася за останній час: були створені нові сили спеціального призначення, бригади, покращилася якість військової підготовки. Крім того, армія бере участь у спільних з НАТО навчаннях.

Президент України заявив, що тільки поглиблене партнерство НАТО і Києва забезпечить стабільність у Східній Європі, на Чорному морі і в трансатлантичному регіоні в цілому. Він закликав Захід посилити тиск на Росію, поки Москва не виконає свої зобов'язання по Мінським угодами, не відмовиться від Криму і "не почне дотримуватися норм права".

Раніше Петро Порошенко у своїй статті для видання Політико заявив, що український народ сильніше  за самих країн Євросоюзу вірить в це об'єднання.

Нагадаємо, сьогодні розпочався Саміт НАТО у Варшаві, він триватиме два дні.  Там мають звести в один пакет усю допомогу українській армії. Президент Порошенко також відвідає цей захід.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада