Порошенко зібрався в Катар та Кувейт

Президент України Петро Порошенко18-19 березня здійснить державний візит в  Кувейт, а 19-20 березня - до Катару

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Програмою візиту до Кувейту заплановані переговори Порошенка з еміром цієї держави шейхом Сабахом аль-Ахмедом аль-Джабером ас-Сабахом, прем'єр-міністром Кувейту Джабером аль-Мубараком аль-Хамадом аль-Сабахом, головою Національної асамблеї Кувейту Марзуком Мухаммадом Алі аль-Ганімом, а також з віце-прем'єром, міністром закордонних справ шейхом Сабахом Халідом аль-Хамадом аль-Сабахом.

Також президент зустрінеться з керівництвом провідних інвестиційних фондів Кувейту. У рамках візиту планується підписати низку двосторонніх документів.

Крім того, 19-20 березня Порошенко відвідає Катар, де передбачені його переговори з еміром цієї держави шейхом Тамімом бін Хамадом Аль Тані та прем'єр-міністром, міністром внутрішніх справ шейхом Абдуллою бін Насером Аль Тані.

Український лідер проведе окремі зустрічі з виконавчим директором Катарської інвестиційної адміністрації шейхом Абдуллою бін Мухаммедом Аль Тані та провідними катарськими бізнесменами.

Запланована також участь Порошенка у відкритті міжнародної агропромислової виставки Qatar International Agricultural Exhibition-2018.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна