Порошенко заявив, що Росія ще довго буде головною воєнною загрозою для України

Росія буде головною воєнною загрозою для України у тривалій історичній перспективі
Depo.Влада
27 січня 2016 18:51
ФОТО: depo.ua

Про це президент України Петро Порошенко заявив на засіданні РНБО, пердає depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

Президент  наголосив на необхідності затвердження нового військово-адміністративного поділу.

Він зауважив, що в цьому питанні Україна виходить з того, що "в тривалій історичній перспективі головною військовою загрозою є і, на жаль, буде залишатися, країна-агресор Російська Федерація".

За словами Порошенка, нове військово-адміністративне районування дасть можливість підвищити ефективність виконання завдань з мобілізаційної підготовки, оптимізувати систему територіальної оборони держави з урахуванням досвіду, якого ми набули за останні два роки.

"До сих пір це районування було побудовано на тому, що левова частина підрозділів Збройних сил України, інших військових формувань концентрувалися на нашому західному кордоні, де були створені усі умови для розташування військ", – сказав глава держави та зазначив, що при цьому східний кордон не лише не був демаркований, а ми фактично не мали вибудованої лінії оборони на східному кордоні, за що країна заплатила надзвичайно високу ціну.

РНБО під головуванням президента України розглядає три питання, які пов'язані з гібридною війною з боку Росії, а саме – проект державного оборонного замовлення на 2016 рік, нове військово-адміністративне районування України та Стратегію кібербезпеки України.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада