Порошенко: Завдання влади - відновити річковий флот в Україні

Під час робочої поїздки до Миколаївської області президент відвідав Суднобудівно-судноремонтний завод "НІБУЛОН", де взяв участь у заходах з відродження судноплавства річкою Південний Буг
Depo.Влада
16 жовтня 2015 19:10
ФОТО: depo.ua
Порошенко: Завдання влади - відновити річковий флот в Україні
Порошенко: Завдання влади - відновити річковий флот в Україні

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

Спілкуючись із трудовим колективом, Президент подякував миколаївцям за патріотизм та любов до рідної держави, за те, що вони своєчасно зупинили сепаратизм.

"Ніхто не зміг би це зробити, якби не ваш патріотизм", – заявив Петро Порошенко. Глава держави відзначив, що серед захисників України зараз – багато миколаївців. Підтримка народу, міцний захист українських героїв забезпечили можливість втілення реформ в державі.

Президент підкреслив важливість відновлення в країні річкового судноплавства.

"На сьогодні чітко поставлене мною завдання – відновити річковий флот, бо тільки так можна забезпечити зростання експортного потенціалу України і конкурентоздатності української продукції", – заявив Петро Порошенко.

Глава держави відзначив, що відродження України залежить від діяльності таких підприємств, як "НІБУЛОН".

Президент підкреслив необхідність створення сприятливого інвестиційного клімату не лише для іноземних інвесторів, але й для вітчизняних.

"Ми маємо створити все для того, щоб не лише іноземні інвестори відчули переваги інвестиційного клімату. Ми маємо змінити податкове законодавство, щоб воно стимулювало українських інвесторів інвестувати у розвиток нашого виробництва. Ми маємо зробити все можливе для того, щоб українські промисловці змогли підвищити рівень зарплат виробникам", – сказав Петро Порошенко.

Генеральний директор ТОВ СП "НІБУЛОН" Олексій Вадатурський зазначив, що сьогоднішній захід завершує успішну реалізацію програми, започатковану під час минулорічного візиту Президента у серпні 2014 року. В рамках програми побудовано 5 буксирів, 2 несамохідних судна, на що було направлено інвестиції. ЄБРР надав компанії "НІБУЛОН" синдикований кредит на 130 млн доларів.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua