Порошенко затвердив Стратегію кібербезпеки

Президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 27 січня "Про Стратегію кібербезпеки України"
Depo.Влада
16 березня 2016 09:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

У документі наголошується, зараз активно поширюються випадки незаконного збирання, зберігання, використання, знищення, поширення персональних даних, незаконних фінансових операцій, крадіжок і шахрайства в мережі Інтернет.

"Сучасні інформаційно-комунікаційні технології можуть використовуватися для вчинення терористичних актів, зокрема шляхом порушення штатних режимів роботи автоматизованих систем управління технологічними процесами на об'єктах інфраструктури. Більшого поширення набуває політично вмотивована діяльність у кіберпросторі у вигляді атак на урядові і приватні веб-сайти в мережі Інтернет", - зазначили у прес-службі.

Крім того, Порошенко ввів у дію рішення РНБО від 4 березня "Про Концепцію розвитку сектору безпеки і оборони України". "Це дасть змогу гарантовано забезпечити адекватне і гнучке реагування на весь спектр загроз національній безпеці України, раціонально використовуючи наявні у держави можливості і ресурси", - зазначили у президента. 

Нагадаємо, 27 січня РНБО ухвалила стратегію кібербезпеки України. Стратегія кібербезпеки передбачає розбудову національної системи забезпечення захисту кіберпростору, своєчасного виявлення та нейтралізації кіберзагроз, а також запобігання їм з урахуванням практики провідних держав-членів НАТО та ЄС.

Концепція розвитку сектора безпеки й оборони України була ухвалена урядом у січні 2016 року.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада