Порошенко запевнив ЄС, що не зволікатиме з судовою реформою

Президент Петро Порошенко рішуче налаштований на проведення конституційної реформи, зокрема, щодо радикальних змін у судовій системі
Depo.Влада
24 вересня 2015 21:44
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час зустрічі з Комісаром ЄС з питань юстиції, прав споживачів та гендерної рівності Вєрою Юровою, передає depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

Співрозмовники детально обговорили стан впровадження реформ в Україні, зокрема конституційної, антикорупційної та судової.

Порошенко наголосив на важливості оцінки європейськими експертами з Венеціанської комісії законопроектів щодо конституційних змін з судової реформи.

У свою чергу Вєра Юрова позитивно оцінила останні кроки української влади у впровадженні антикорупційної політики, зокрема створення Національного антикорупційного бюро.

Президент запевнив, що безпека, боротьба з корупцією та рішуче реформування судової системи є першими пріоритетами його діяльності.

"Ми маємо продемонструвати нашим громадянам та нашим європейським партнерам, а також і агресору, який окупував частину нашої території, що ми - успішна країна, яка проводить реформи", - зазначив він.

Крім того, глава держави поінформував про ситуацію навколо мирного врегулювання на Донбасі та виконання Мінських домовленостей. Він звернув увагу на небезпеку, яку становлять для мирного врегулювання наміри провести фейкові вибори на окупованих територіях.

Також Порошенко підкреслив важливість проведення майбутніх місцевих виборів в Україні та окремо відзначив роль жінок у процесах прийняття рішень та виборах.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua