Порошенко закликав парламентарів Франції не контактувати з кримськими "гоблінцями"

Президент України Петро Порошенко закликав французьких депутатів займати активну позицію з метою запобігання будь-яким контактам з окупаційною владою в Криму

Про це він сказав під час зустрічі з делегацією французьких парламентаріїв на чолі з головою групи дружби "Франція-Україна" у Національних зборах Франції Валерією Фор-Мунтян, повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

"Президент закликав парламентаріїв займати активну позицію з метою запобігання будь-яким контактам з окупаційною владою в Криму", - йдеться в повідомленні.

Також Порошенко наголосив на важливості спільної рішучої протидії будівництву проекту "Північний потік — 2".

У повідомленні зазначається, що співрозмовники обговорили і питання активізації економічного співробітництва та хід реалізації реформ в Україні. Були обговорені також питання українсько-французького співробітництва по лінії ЄС і НАТО.

Крім того, за даними прес-служби, сторони високо оцінили активізацію діалогу між Україною та Францією на міжпарламентському рівні, зокрема контакти по лінії двосторонніх парламентських "груп дружби".

Глава держави позитивно відзначив відвідання Донбасу делегацією Національних зборів парламенту Франції та подякував за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

Сторони привітали і домовленість про початок з 1 вересня цього року Академічного року французької мови в Україні.

Нагадаємо, у липні 2016 року делегація французьких парламентаріїв зустрілася з "керівництвом" Криму, зокрема з Сергієм Аксьоновим, головою держради республіки Володимиром Константиновим.

Минулого року регіональний французький політик Юбер Файяр з департаменту Буш-дю-Рон прокатався окупованим Кримом і проголосив себе "почесним консулом Донецької народної республіки" у Франції.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme