Порошенко закликав ЄС зберегти санкції проти Росії до повернення Криму Україні

Президент України Петро Порошенко зустрівся з віце-президентом Єврокомісії з питань євро та соціального діалогу Валдісом Домбровскісом і Комісаром ЄС з питань європейської політики сусідства і переговорів по розширенню Йоганнесом Ганом
Depo.Влада
16 вересня 2016 20:21
ФОТО: depo.ua

Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі в контексті оголошення режиму припинення вогню і погіршення гуманітарних умов на окупованих територіях, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу АП.

Порошенко привітав рішення Ради ЄС від 15 вересня про продовження на півроку терміну дії індивідуальних санкцій і закликав Європейський Союз зберегти всебічний санкційний тиск на Росію до відновлення територіальної цілісності України, включаючи Крим.

Глава держави високо оцінив незмінну підтримку Європейським Союзом зусиль української влади щодо впровадження реформ. Члени Європейської Комісії позитивно відзначили прогрес української влади в стабілізації макроекономічної ситуації в країні, зниження рівня інфляції, забезпечення переходу до загального економічного зростання, очищення банківської системи та реалізації енергетичних реформ.

Вони привітали главу держави з важливим рішенням ради директорів Міжнародного валютного фонду про продовження програми співпраці з Україною, що створює сприятливі умови для виділення Євросоюзом наступного траншу макрофінансової допомоги в розмірі 600 млн євро після завершення імплементації українською стороною попередньо узгоджених структурних реформ.

Сторони також обговорили шляхи підтримки з боку ЄС реформ у сфері децентралізації, в тому числі за допомогою U-LEAD, реконструкції доріг, а також розвитку транспортної інфраструктури України шляхом її об'єднання з транс'європейськими транспортними мережами.

Глава держави закликав ЄС прискорити процес прийняття рішення про введення безвізового режиму для громадян України, а також завершення ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада