Порошенко: Я ніколи не міг пояснити, чому Захід не дає Україні зброю

Президент України Петро Порошенко вважає, що настав час міжнародній спільноті переглянути ставлення щодо постачання Україні зброї
Depo.Влада
31 березня 2016 05:54
ФОТО: depo.ua
Порошенко: Я ніколи не міг пояснити, чому Захід не дає Україні зброю
Порошенко: Я ніколи не міг пояснити, чому Захід не дає Україні зброю

Про це він сказав під час виступу на форумі "Боротьба України за свободу, що триває" сьогодні у Вашингтоні, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

За словами президента, Україна змогла зупинити наступ Росії на нашій землі. "Ми отримали велику підтримку з боку наших партнерів", - зазначив він.

"Проте, я ніколи не міг пояснити одну річ для себе і для моїх співвітчизників - небажання міжнародної спільноти поставляти зброю легітимному урядові України і регулярній українській армії, яка утримує лінію оборони проти нападу на міжнародний порядок. Я думаю, що прийшов час переглянути це ставлення", - заявив Порошенко.

За його словами кожне зусилля, яке застосовується для захисту України є інвестицією в довгострокову безпеку Заходу і стійкість демократичних цінностей.

Нагадаємо, напередодні екс-прем'єр Австралії Тоні Ебботт також осудив країни Заходу, які в страху перед Росією відмовляються надавати Україні зброю

"Через страх перед Путіним жодна країна не була готова продавати Україні навіть оборонну зброю. Важко зрозуміти, чому законному демократичному уряду, який перебуває під реальною загрозою, було відмовлено в протитанкових і зенітних озброєннях, які Захід так легко надає моджахедам в Афганістані", - зазначив Ебботт.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада