Порошенко вимагає швидко розкрити провокаційні вбивства Калашникова та Бузини

Президент України Петро Порошенко наголосив на важливості швидкого та прозорого розслідування убивств колишнього народного депутата Олега Калашникова та журналіста Олеся Бузини. Глава держави вважає ці злочини провокаціями
Depo.Влада
16 квітня 2015 16:28
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав прес-секретар президента Святослав Цеголко, передає depo.ua.

"Очевидно, що ці злочини - події одного ряду. Їхня природа і політичний сенс зрозумілі - це свідома провокація, яка ллє воду на млин наших ворогів. Вона спрямована на дестабілізацію внутрішньополітичної ситуації в Україні, на дискредитацію політичного вибору Українського народу", - заявив Порошенко після того, як заслухав доповідь виконувача обов'язків міністра внутрішніх справ Василя Паскала. 

Глава держави також зазначив, що розкриття цих резонансних злочинів - це справа честі для правоохоронних органів.

"Я вимагаю від правоохоронних органів у найкоротший термін знайти виконавців та назвати організаторів останніх убивств. З огляду на резонансність вчинених злочинів, правоохоронні органи мають регулярно звітувати перед суспільством про хід та результати слідчих дій", - наголосив президент.

Як повідомляв depo.ua, у Києві 15 квітня був убитий депутат п'ятого скликання Верховної Ради від "Партії регіонів" Олег Калашников, а відомого журналіста-українофоба Олеся Бузину розстріляли біля його дому сьогодні вдень.