Порошенко виступить на Генасамблеї ООН 29 вересня

Президент України Петро Порошенко 29 вересня виступить з промовою на 70-й сесії Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку і проведе низку зустрічей
Depo.Влада
15 вересня 2015 11:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється на сторінці постійного представництва України в ООН у "Фейсбуці", передає depo.ua."

Також під час свого перебування в Нью-Йорку Порошенко проведе низку дво- і багатосторонніх зустрічей. 

У представництві зазначили, що ключовим елементом роботи української делегації в ООН цього року стануть вибори України до складу непостійних членів Ради безпеки на період 2016-2017 років, які відбудуться в жовтні цього року.

Зазначається, що урочисте відкриття ювілейної 70-ї сесії Генеральної асамблеї ООН відбудеться 15 вересня о 15:00 (за Нью-Йорком).

"Нинішня сесія стане знаковою і важливою для організації. Попереду - багато важливих глобальних форумів і дискусій з актуальних питань порядку денного світової політики, серед яких - міжнародна безпека, боротьба з тероризмом, подолання негативних кліматичних змін, реформа Ради безпеки, аналіз стану дотримання прав людини у світі та багато інших питань, що мають особливий інтерес і важливість для міжнародного співтовариства", - наголошує постійне представництво України в ООН.

Нагадаємо, виступ президента Росії Володимира Путіна на Генасамблеї ООН заплановано на 28 вересня. У своєму виступі він торкнеться України, Сирії та антиросійських санкцій.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.