Порошенко викликав Зеленського на розмову

У грудні президент Петро Порошенко зустрічався з шоуменом Володимиром Зеленським, який згодом заявив про бажання йти на вибори глави держави

Про це заявив Зеленський в інтерв'ю "Українській правді", передає Depo.ua.

Він визнав, що зустріч відбулася в грудні в Адміністрації президента за ініціативи останньої. Шоумена запитували: "Ну, шо ти, йдеш, не йдеш?", нащо він відповів, що "думає".

"Він (Порошенко - ред.) мені сказав, що є ось така ситуація. Він пояснив ситуацію в країні, складну, що він старається. Мовляв, "а ви так жартуєте, а я стараюся", - розповів Зеленський.

Журналіст поцікавився, що актор відповів.

"Так це ж гумор. Гумор відображає настрій суспільства. Гумор - це така легка форма будь-якому керівникові країни зрозуміти, де він живе, в якій ситуації, що дуже важливо.

Нагадаємо, за словами Зеленського, з "Кварталу 95" хоче піти в політику ще один актор.

За даними розслідування програми "Схеми" (спільного проекту "Радіо Свобода" і телеканалу "UA: Перший"), у шоумена Володимира Зеленського, який заявив про свій намір брати участь у виборах президента України, досі існує кінобізнес на території Росії, хоча він запевняв, що закрив його ще у 2014 році.

Зеленського також порівняли із Коломойським за "відшивання" журналістів, які хотіли з ним поспілкуватися, й потролили у соціальних мережах.

Як відомо, у новорічну ніч Зеленський заявив, що іде в президенти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна