Порошенко: "Україна 20 років допомагала світу. Ми маємо право просити в ООН миротворців"

Україна має право звернутися до Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй з проханням увести миротворців для встановлення миру на Донбасі
Depo.Влада
28 травня 2015 22:13
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час нагородження українських миротворців і військовослужбовців АТО, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

"Україна понад 20 років допомагає всьому світу у забезпеченні миру і стабільності. Сьогодні настав час, коли Україна має право звернутися до Ради безпеки ООН для того, щоб миротворчі підрозділи ООН допомогли нам у встановленні миру", - заявив Порошенко.

За його словами, миротворча місія могла б забезпечити контроль на російсько-українському кордоні, недопущення надходження нової зброї і військової техніки.

"Ми з вами маємо зробити все, щоб звільнити нашу землю, дати гідну відсіч загарбникам, агресорам, терористам, всім тим, хто знущається над мирним населенням, паралізує роботу економіки в регіонах, де ведуться бойові дії, тим, хто позбавив людей нормального життя", - наголосив під час зустрічі з військовими. 

Нагадаємо, раніше представник України в ООН Юрій Сергеєв заявив, що миротворча місія, якщо справа дійде до її надсилання в Україну, буде комбінованою - в ній будуть присутні як ЄС, так і ООН.